Dokonalé ráno: Vstávajte s chuťou vďaka systému Fibaro!

Túžite po bezproblémovom prebúdzaní? Nechajte sa „obskakovať“ a dovoľte inteligentným prístrojom, aby vám spríjemnili vstávanie. To, ako začnete deň, je dôležité!

smarterhome.sk

Možnosti systému Fibaro sú naozaj nespočetné a dokážu vám o poznanie zlepšiť kvalitu života. Ranné činnosti, ktoré ste museli stíhať pred odchodom do práce, za vás s radosťou urobí inteligentná riadiaca jednotka. Aké skvelé, čo poviete?

Ranný budíček, ktorý vás naladí

Dobré ráno! Predstavte si, že „niečo“ za vás v domácnosti zistí počasie a prispôsobí teplotu na optimálnu podľa vašich zvykov a potrieb. Takto začínať ráno je naozaj idylické. Ak už je u vás doma príjemne teplo alebo naopak, sviežo, ako to máte najradšej, dobre vám padne započúvať sa do tónov piesní vášho obľúbeného rádia. Všetko presne podľa vašich predstáv. Keď sa začnete pomaly rozhliadať a zisťovať, aký bude deň, Fibaro vnesie do vašej domácnosti denné svetlo. V zime dokáže zdvihnúť rolety a rozjasniť svetlá na 30%, čím nahradí chýbajúce denné svetlo. Ste už pripravení vstať a začať nový deň? Nech sa páči, inteligentný systém zachytí pohyb a svetlá sa automaticky rozsvietia smerom do kúpeľne a kuchyne. Skoro ako červený koberec, však?

Pomocník na nezaplatenie

Snívali ste vždy o tom, že niekto vám ako šibnutím čarovného prútika pripraví hneď ráno kúpeľ a kávu? Nechajte tieto činnosti na Fibaro! Dokáže spustiť kávovar a pripraviť vám lahodný dúšok kávy, napustiť vaňu a spustiť správy v televízii v rovnakej chvíli. Niet nad pohodové rána, kedy máte dosť času na seba a svoje potreby. Kým si vychutnávate rannú kávičku, systém vám zatiaľ otvorí okná a vyvetrá, aby ste si mohli v spálni, kde je čerstvý vzduch, pokojne vybrať oblečenie a pripraviť sa do nového dňa. Máte chuť pri tom sledovať napríklad počasie alebo obľúbený seriál? Žiaden problém, aj to vám Fibaro umožní. Ste už nachystaní, len vyraziť? Inteligentný systém Fibaro vypne všetky spotrebiče a zariadenia, stiahne žalúzie a kúrenie, sám aktivuje bezpečnostný alarm a zamkne. Hotovo! Môžete odísť s vedomím, že váš domov je v tých najlepších „rukách“.

Post Author: admin