Doprajte si maximálny komfort pri umývaní riadov aj vlastnej hygiene

Niektoré činnosti doma sú pre nás príjemnejšie, iné zas menej. Pri všetkých si však dokážete vytvoriť také podmienky, aby ste sa cítili čo najkomfortnejšie. A to aj pri klasickom umývaní riadov alebo sprchovaní. Pomôžu vám v tom šikovné batérie či sprchové boxy, aké po prečítaní tohto článku budete určite chcieť mať aj vo svojej kuchyni a kúpeľni.

koupelka2nahledy3-800x700

Batéria pre jednoduchšie umývanie v kuchyni

Nie sú drezové batérie ako drezové batérie. To určite vedia všetky domáce gazdiné, ktoré umývajú riad štandardným spôsobom. Klasická batéria nám ho nijakým spôsobom neuľahčí. Avšak, batéria s vysúvajúcou sprchovacou hadicou áno. Vďaka nej nasmerujete prúd vody priamo na riad, navyše pod vyšším tlakom, než bežne, čím sa z neho nečistoty odplavia prakticky samé. Usmernením toku vody tiež zabránite jej zbytočným stratám a utieraním drobným mláčok všade navôkol drezu. Naozaj kvalitnú drezovú batériu s vyťahovacou sprchovacou hadicou si môžete zaobstarať napríklad v internetovom obchode WellMall.sk už za cenu 74 €.

drezova-baterie-ramos3-800x700

 

Masáž trebárs aj každý jeden deň

Teraz sa zameriame na niečo oveľa príjemnejšie, než je umývanie riadov. A to na masáž, ktorú miluje snáď každý z nás. Avšak, doprajeme si ju len príležitostne, raz či niekoľkokrát do roka. Čo by ste však povedali na to, ak by ste ju mohli mať každý deň a dá sa povedať, že zadarmo? Ak sa vám táto myšlienka páči, potom si určite do vašej kúpeľne zaobstarajte masážny box na sprchovanie. Ten okrem základnej funkcie sprchovania dokáže vďaka tryskám premasírovať takmer celé telo. V prípade, že sa rozhodnete pre honosnejšie masážne sprchovacie boxy s veľkou vaňou, získate v jednom zariadení do kúpeľne sprchu, vaňu a aj masážny box. Príjemnou informáciou je tiež fakt, že za masážnu funkciu boxu si oproti tomu bežnému priplatíte často len niekoľko desiatok eur.

Post Author: admin