Exteriérová pohoda za každého počasia pod párty stanom

Aj vy sa už neviete dočkať teplejších dní, ktoré vám umožnia tráviť čas v pohodlí vašej záhrady či terasy? Vychutnávať si relax a oddych na čerstvom vzduchu, a to za každého počasia? Na takúto jarnú a letnú idylku sa môžete pripraviť už dnes, a to bez vysokých investícií do altánkov či zastrešení terasy. Stačí len rozmýšľať prakticky a zvoliť si taký doplnok do vašej záhrady, pod ktorým nájdete komfort aj v daždi a nebudete zaň musieť čiahnuť príliš hlboko do vrecka.

brimo

Párty stany sa dnes vďaka svojej konštrukcií dokážu funkcionalitou porovnávať s takmer akýmkoľvek fixným riešením exteriérového zastrešenia oddychovej plochy. Navyše, s výhodou maximálnej flexibility, ktorá vám umožní stan zložiť na ľubovoľnom mieste a v prípade potreby ho opäť demontovať a preniesť na miesto iné. Zvoliť si viete rôzny rozmer stanu, v závislosti od predpokladaného využitia. Teda, či ho plánujete umiestniť ako ochranu nad vaše terasové sedenie, alebo sa pod ním chystáte organizovať oslavy s väčším počtom hostí. Párty stany sa tiež dajú využiť ako predajné stánky.

Na výbere párty stanu si dajte záležať

Ak sa rozhodnete pre kúpu párty stanu, vyberať si ten svoj sa určite neoplatí bezhlavo. Práve naopak, zamerať sa aj na detaily, pretože stan musí v exteriéri zvládať náročné zaťaženie. Pri výbere preto zohľadňujte nielen funkcionalitu stanu z hľadiska jeho veľkosti, ale aj mohutnosť konštrukcie, jej systémové riešenie a vlastnosti plachty tvoriacej strechu stanu.

Na trhu nájdeme párty stany vyrobené z rôznych materiálov. Konštrukcie z hliníka sú síce veľmi ľahké a spratné, no takéto stany majú veľmi malú stabilitu. Od veľmi ľahkého kovu sa totiž nemôže očakávať, že bude za každých okolností odolávať vrtochom počasia. Uprednostňovať by ste preto mali párty stany s oceľovou konštrukciou, ktoré sú o niečo ťažšie, no oveľa stabilnejšie. Vyrába ich napríklad spoločnosť Brimo. Materiál ušľachtilej ocele podmieňuje bezproblémové použitie stanu a jeho dlhú životnosť, ktorú ešte umocňuje aplikovaná prášková farba. Tá robí oceľ nielen odolnejšou voči korózií, no takisto aj UV žiareniu. Kovové dielce sú navzájom prepojené automatickým systémom zaistenia, čo poskytuje dve výhody – jednoduchšie skladanie a rozkladanie párty stanu spoločne s pevnosťou a bezpečnosťou spojov dielcov.

Nemenej dôležitou súčasťou stanu je plachta. Má funkciu nielen tvoriť strechu a zabraňovať priesaku vody do priestoru pod stanom, no takisto poskytovať príjemné prostredie bez tvorby nepríjemnej klímy. Párty stany Brimo majú dvojvrstvovú plachtu tvorenú tkaninou a povrchovou polyesterovou úpravou. Takéto spojenie je vysoko priedušné a 100% vodeodolné.

Ak aj vás zaujalo praktické riešenie párty stanov a radi by ste jeden uvítali aj vo vašej záhrade, navštívte stránku Brimo.sk, kde nájdete viac podrobností.

Post Author: admin