Ideálne tieniace prvky, ktorým neodoláte

V každej domácnosti si nájdu svoje miesto, avšak málokedy si z ponuky tieniacich prvkov vyberáme niečo iné ako žalúzie. Okrem žalúzia by nás ale mohli zaujať kvality záclon, závesov, pergol, ale i screenových roliet. Akým tieniacim prvkom nebudete môcť odolať? Týmto určite.

zaves

Záclony

Ak milujete francúzske okná a máte ich aj doma, ideálnym tieniacim prvkom budú pre vás práve záclony až po zem. Ak vás už ale nudia záclony zavesené na klasických garnížach, z ponuky záclon si môžete vybrať aj záclony na neviditeľných koľajničkách. Z ponuky si máte možnosť vyberať záclony v rôznych farebných prevedeniach, dĺžkach, ale i materiálu. Je len na vás, aký typ záclony si zvolíte. Do väčších miestností alebo do miestností, kde máte francúzske okná vám ale jednoznačne odporúčame práve záclony až po zem. Tieto záclony zútulnia interiér, ľahko sa udržiavajú, dodávajú mäkkosť, zabezpečujú dostatočné súkromie, ale nezabúdajú do interiéru púšťať aj svetlo. Odporúčame vám vyberať záclony šité na Slovensku, ktoré sú vyrobené z tých najkvalitnejších látok.

Závesy

Ideálnym tieniacim prvkom vo vašej domácnosti môžu byť aj závesy. Odporúčame vám dať si ušiť závesy na mieru. Vy sami si vyberiete materiál, dĺžku a vzor závesov. Skvele sa hodia k vyššie spomínaným záclonám, ale pokojne si ich môžete kupovať aj k žalúziám. Závesy vám môžu prekrývať celé okno, ale môžu slúžiť aj ako úzka dekorácia po stranách okien.

Ak chcete, aby sa interiér vašej domácnosti zbytočne neprehrieval, odporúčame vám investovať viac peňazí do kvalitných tieniacich prvkov. Okrem záclon a závesov vám odporúčame screenové rolety, ktoré prepúšťajú slnečné lúče do interiéru a poskytnú vám dostatočné súkromie. Výhodou týchto roliet je najmä to, že nikto vám neuvidí dovnútra, ale vy budete vidieť von.

Kúpte si nové kvalitné tieniace prvky už teraz. Jar sa už pomaly začala a dni sa predlžujú.

Post Author: admin