Interiérové a exteriérové drevené obklady vyrobené na Slovensku

Prepojenie interiéru s exteriérom a interiérový dizajn zdôrazňujúci dôležitosť prírodných prvkov v interiéri domácnosti je medzi mladými rodinami vytvárajúcimi si vlastný domov prioritou. Chcú, aby ich nové bývanie vyzeralo nadčasovo a zároveň im poskytlo útočište, keď prídu unavení z práce domov a potrebujú si aspoň na chvíľu oddýchnuť.

profil

Interiér, ale aj exteriér domácnosti oživí a zároveň príjemne zútulni dobre vybraný drevený obklad.

Interiérový drevený obklad

Kvalitný obklad z dreva, čiže tatranský profil, nájdete vo všetkých moderne zariadených domácnostiach. Ak horíte túžbou zmodernizovať si steny v interiéri naozaj niečim originálnym, určite si vyberte tatranský profil vyrobený na Slovensku. Je kvalitný, odolný a vyrába sa v rôznych hrúbkach a dĺžkach. Oceníte aj jeho jednoduchú manipuláciu, a to vďaka dobre premysleným perodrážkam.

Odporúčame vám ho dávať najmä do obývačky za obývaciu stenu, ale určite ho oceníte nielen za obývacou stenou, ale aj na strope.

Drevo je prírodný materiál. Navodzuje pocit tepla a príjemne zútulňuje aj tmavšie miestnosti. Čo tak vyskúšať práve tatranský profil, ktorý sa vyrába z kvalitného zdravého slovenského dreva?

Zrubový obklad

Minimalistické fasády (v neutrálnych farbách) a farebné fasády vytláčajú z popredných priečok oveľa krajšie zrubové obklady. Tieto obklady nie sú vhodné len na obloženie záhradných domčekov, ale aj na rodinné domy.

Ak vám zmena v podobe obloženia zrubového obkladu príde vhod, určite ho vyberajte od slovenských firiem. Atraktívny oblý tvar exteriérových drevených obkladov dodá vašej nehnuteľnosti šmrnc a mnohým bude pripomínať práve originálny zrub.

Vyrába sa vo forme perodrážok, preto môžete počítať s jednoduchou inštaláciou jednotlivých dielov zrubového obkladu.

Post Author: admin