Plastové kontajnery s nosnosťou až 750 kg podporia aj váš biznis

V mnohých oblastiach podnikania potrebujete rôzne skladovacie a prepravné kontajnery, prepravky či palety. Ideálnym materiálom je plast. Je trvanlivý, opakovane použiteľný, hygienicky umývateľný a aj ekologický. Takéto plastové kontajnery a prepravky dodáva Schoeller Allibert.

12357-rsp-600x314

Plastové kontajnery s vysokou nosnosťou a dlhou životnosťou

Firma Schoeller Allibert dodáva plastové kontajnery s vysokou variabilitou použiteľné v mnohých odvetviach priemyslu. Výrobky firmy sa využívajú v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, v nápojovom priemysle, hojne v automobilovom priemysle, samozrejme v priemyslovej výrobe obecne, v retaile a v rámci poolingových služieb.

Veľkoobjemové plastové kontajnery sú vyrábané z kvalitného polypropylenu a polyethylenu. Dokážu ponúknuť nosnosť až 750 kg a sú odolné aj voči poškodeniu vyššími teplotami či chemickými látkami. Nech už pôsobíte v akejkoľvek oblasti, svoj kontajner si určite vyberiete.

Plastový kontajner dokáže optimalizovať náklady

U plastových kontajnerov nejde len o to, aby sa tovar prepravil či uskladnil, ale aj o to, koľko to bude stáť. Výrobky Schoeller Allibert optimalizujú firemné náklady rôznymi spôsobmi. Trvanlivosť kontajnerov predlžuje ich životnosť. Sú odolné a opakovane použiteľné. Majú špeciálne povrchy, ktoré zjednodušuj ich umývanie a čistenie.

Dokážu šetriť miesto v rámci skladovacieho priestoru aj pri preprave, lebo sa môžu stohovať. Kontajnery majú lyžiny a nie je k nim potrebná paleta.Ak má zákazník záujem, môže ku kontajneru zakúpiť aj veko.

Chránia prepravované výrobky pred poškodením vďaka špeciálnym vložkám zabraňujúcim kontaktu výrobkov. Tieto tzv. inzerty je možné prispôsobiť rôznym typom prepravovaného či skladovaného tovaru.

Kontajnery pre každého

Spoločnosť Schoeller Allibert je schopná dodať plastový kontajner skutočne pre akúkoľvek oblasť výroby a podnikania. Výrobky sú variabilné, ale v prípade potreby je možná pripraviť aj riešenie šité na mieru.

Post Author: admin