Projekt PREMIЀRE: Keď sa bývanie podarí…

Riešenie bytovej otázky trápi obyvateľov po celom Slovensku a Bratislava nie je žiadnou výnimkou. Zdá sa však, že odpoveď je predsa len naporúdzi. Premiére, to je ubytovanie 21.storočia, ktoré je dostupné aj vám.

inbyvanie.sk_finep_sk_nahledovy

Projekt pod patronátom skúsených

Celý projekt zastrešuje česká investičná spoločnosť Finep s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom trhu. Do jej portfólia patrí viacero rezidenčných projektov a okrem nich aj úspešne zrealizovaná stavba administratívneho centra City West v Prahe. Na Slovensku si vyslúžila pozornosť príjemne pôsobiaca Jégeho alej, z ktorej zábery nájdete na Finep.sk, a Premiére má ambíciu byť ďalším z rady životaschopných projektov.

inbyvanie.sk_finep_sk_01

Občianska vybavenosť je nepochybným plusom

V prospech tohto rezidenčného obytného domu hovorí už jeho výborná poloha. Nachádza sa totiž v centre Starého mesta, na mieste s výbornou občianskou vybavenosťou. V okruhu niekoľkých desiatok až stoviek metrov nájdete obchody, zdravotnícke zariadenia, rovnako ako aj reštaurácie či možnosti na oddych a vzdelávanie. Veľmi dobrá tu je tiež dostupnosť MHD, majitelia vozidiel zase ocenia prístup na diaľnicu D1 alebo bratislavské letisko. Ak sa o tom chcete presvedčiť na vlastné oči, naberte smer Šancova ulica v Bratislave. Predaj bytov Bratislava rieši všelijako, tento je ale „trefou do čierneho“.

inbyvanie.sk_finep_sk_02

Vyberú si rodiny aj jednotlivci

Na Šancovej akiste 23 podlažný dom neprehliadnete. Je však impozantný nie len zvonku, ale aj zvnútra. Takéto novostavby Bratislava už dlho neponúkala. Sú v ňom na výber byty, apartmány, štúdia, dokonca aj kancelárske priestory na prízemí. Každá z obytných variant je naviac vybavená terasou, lodžiou alebo balkónom, ponúkajúcim ďalší úžitkový priestor a samozrejme aj skvelý výhľad na panorámu mesta na Dunaji. Premiére je tak výbornou voľbou pre rodiny s deťmi, páry aj jednotlivcov, veď k dispozícii sú aj 1izbové jednotky s rozlohou od 32m2.

inbyvanie.sk_finep_sk_03

Virtuálny model projektu PREMIÉRE

Post Author: admin