Štýlová detská izba za málo peňazí

Detská izba nie je v žiadnom prípade len priestor na spanie. Je to miesto, kde sa naše deti majú cítiť príjemne a bezpečne. Miesto, ktoré bude podporovať ich kreativitu a hravosť. Ako zariadiť detskú izbu aj s obmedzeným rozpočtom vám poradíme práve v tomto článku.

koberec

4 tipy ako zariadiť detskú izbu

S týmito tipmi a s nízkymi nákladmi môžete dosiahnuť veľmi zaujímavý výsledok a vaše deti sa budú vždy v svojej izbe cítiť ako vo vlastnom kráľovstve.

  1. Zariaďte izbu multifunkčne. Aktivity a záľuby detí sa časom menia. Ak nechcete každý pol roka meniť nábytok a vybavenie izby, máme pre vás pár tipov. Tie zaručia, že detská izba bude štýlová a váš rozpočet sa nedostane do mínusu. Používajte úložné boxy, police či vaky na hračky. Zídu sa škôlkarovi, ale aj študentovi.
  1. Recyklujte použité materiály. Upcycling je nový trend, ktorý dodáva starým veciam nový nádych. Či už sú to hračky, nábytok alebo doplnky. Aj na prvý pohľad nezaujímavé materiály môžu vyzerať v detskej izbe veľmi kreatívne a štýlovo.
  1. Použite vhodné doplnky. Detské koberce sú výborným spôsobom ako oživíte aj jednoduchý priestor. Nájdete ich v rôznych motívoch, tvaroch či farbách. Zapojte do projektu aj vaše deti a ako dekorácie použite ich kresby. To, že ich zapojíte bude pre ne veľké dobrodrúžstvo.
  2. Samolepky nielen na stenu. Sú výborným spôsobom, ako za málo peňazí dať nový vzhľad fádnej stene a zároveň sú vhodné aj na nábytok. Sú jednoduché na lepenie a odstránenie nezniči povrch podkladového materiálu.
  3. Hrajte sa s farbami. Už dávno nemusíte ostať pri klasickej ružovej pre dievčatá a modrej pre chlapcov. Čím farebnejšia izba, tým lepšia.

Na vytvorenie špeciálneho priestoru nepotrebujete veľký rozpočet. Či už použiteje detské koberce s rôznym motívom alebo to necháte na kreativite vašich detí, výsledok bude vždy unikátny.

Post Author: admin