Urobte zo svojej kúpeľne oázu pokoja

Deň strávený v kúpeľoch je výborným spôsobom ako si oddýchnuť a dodať telu novú energiu Chcete dodať aj vašej kúpelni nádych wellnessu, ale do veľkých prerábok sa vám nechce? Zbystrite pozornosť. Tento článok je určený práve pre vás. Dá sa to aj s malým priestorom a obmedzeným rozpočtom.

kupelna

6 tipov ako vytvoriť luxusnú kúpeľňu

Nasledujúce tipy vám pomôžu, aby ste sa u vás cítili ako v luxusných kúpeľoch. A to aj v prípade, ak je vaša kúpeľna menšia ako malá.

  1. Zlatá ako farba luxusu. Použite doplnky zlatej farby a oživíte ňou aj malý priestor. Stačí vymeniť úchytky na skrinkách či vybrať nové dávkovače.
  2. Dbajte na kvalitné vybavenie. Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, odporúčame investovať do sanity. Termostatické batérie vyzerajú veľmi štýlovo a zároveň s nimi aj ušetríte.
  3. Dodajte atmosféru doplnkami. Pri najbližšej návšte wellnessu sa zamerajte na doplnky a vytvorte unikátny vzhľad vašej kúpeľne. Páčia sa vám tie krásne nádoby na esenciálne oleje? Viete, kde ich zohnať? Kúpte si ich alebo nájdite podobné.
  4. Uložte veci štýlovo v poličkách. Zväčšite priestor použitím poličiek a úložných boxov. Villeroy Boch ponúka širokú škálu kúpeľňového nábytku a poličiek. Stačí zvoliť tú správnu velkosť a tvar.
  5. Rastliny v kúpeľni? Áno. Ich unikátnou výhodou je okamžité zútulnenie priestoru. Vyberte si napríklad sukulenty – starostlivosť o ne je nenáročná a nezaberie veľa času. Najlepšie vyzerajú v skupinkách.
  6. Neprehliadnite sviečky. To, že sviečky navodia romantickú atmosféru, je jasné. Prečo to nevyužiť aj v kúpeľni. Použite rôzne veľkosti a tvary. Tým zabezpečíte rozmanitosť a výsledný efekt bude luxusný.

S ponúknutými možnosťami si vytvoríte aj v malej kúpelni priestor, kde budete môcť oddychovať ako v luxusných kúpeloch. Prajeme príjemné relaxovanie.

Post Author: admin