Vyberáme obraz podľa miestností

Trápi vás prázdne steny vo vašom dome? Ak áno, treba ich niečím vyplniť, ale otázkou je, čím? Ak vás prázdne steny v miestnosti trápi, je jedno riešenie, a síce vyvesiť na stene obrazy, ktoré budú krásne korešpondovať so zvyškom miestnosti. Vybrať obraz z tak veľkej ponuky je však veľmi ťažké a zložité. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú mať domácnosť zariadenú do posledného detailu vkusne a štýlovo, odporúčame miestnosti vyplniť viacdielnymi obrazy na stenu, ktoré sú nadčasovo moderný a vďaka obrovskému množstvu motívov sa hodí do akejkoľvek miestnosti domu.

a

Ako sme však spomenuli, ponuka obrazov je v súčasnej dobe obrovská. Ponuka viacdielnych obrazov je snáď ešte väčší. Je teda ťažké vybrať si jeden či dva obrazy, ktoré budú zdobiť jednotlivé miestnosti nášho domu. Preto vám prinášame niekoľko tipov, ktoré vám rozhodovanie jednoznačne uľahčí.

Vyberáme obraz do chodby

Chodba je to prvé, čo si návšteva všimne, keď vojde do domu. Je teda nutné, aby bola sympatická a tiež moderné. Mnohí ľudia ju bohužiaľ pri zariaďovaní takzvane “odfláknu”, čo je veľká škoda. Radšej si dajte so zariaďovaním chodby záležať a prázdne steny vyplňte viacdielnymi modernými obrazy na plátne, ktoré chodbu oživia. Ideálne sú abstraktné obrazy alebo obrazy krajiny, ktoré pôsobia upokojujúco.

Vyberáme obraz do spálne

V spálni by mal byť obraz taký, ktorý nás nechá v noci spať. Nemal by teda kričať všetkými farbami, ale mal by byť naopak príjemný a sympatický na prvý pohľad. Ideálne je obraz mesta alebo obraz zvierat.

Vyberáme obraz do obývacej izby

Ďalšou súčasťou domu je obývacia izba, ktorý slúži ako miesto, kde trávia návšteva svoj čas. Je teda nutné na obývačka klásť veľký dôraz. Ideálne je, keď si zaobstaráte napríklad abstraktný obraz, ktorý bude istým kontrastom, alebo keď siahnete po osobnom foto obrazu, ktorého len tak niekto nemá.

Post Author: admin